rozšířené vyhledávání ...

Popelnicové známky, jiné poplatky, změny bydliště - prosíme o předběžnou domluvu na tel. čísle pí. účetní - 607 536 352 . Děkujeme.

Rezervovat hřiště je možné také telefonicky na čísle 776 552 171 (správce) nebo 723 441 482 (Jiří Bína).

Přejete-li si automaticky dostávat informace a aktuálním dění v obci, zadejte prosím Váš email do níže uvedeného formuláře.

Plánované odstávky

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Sazebník úhrad za poskytování informací

Obecní úřad je oprávněn požadovat úhradu nákladů spojených s vyhledáváním informací, např. za přímou mzdu pracovníka, pořizování kopií a technických nosičů dat a odesílání informací, přičemž vydání informace se může podmínit zaplacením úhrady nebo zálohy.

V současné době  úřad obce svého oprávnění nevyužívá a informace poskytuje zdarma jako službu občanům.