rozšířené vyhledávání ...

Popelnicové známky, jiné poplatky, změny bydliště - prosíme o předběžnou domluvu na tel. čísle pí. účetní - 607 536 352 . Děkujeme.

Rezervovat hřiště je možné také telefonicky na čísle 776 552 171 (správce) nebo 723 441 482 (starosta).

Přejete-li si automaticky dostávat informace a aktuálním dění v obci, zadejte prosím Váš email do níže uvedeného formuláře.

Plánované odstávky

ČEZ Distribuce – Plánované odstávky

Vánoční koncert Gabriely Pechmannové

Datum konání: 28. 12. 2014 začátek od 18:00, délka 6.0 hodin

Místo konání: kostel sv. Jana Evangelisty V Blovicích, Americká ulice, Blovice

Typ akce: hudba

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 6.0 hodin

Dobrovolné vstupné benefičního koncertu je opět určeno do sbírky na opravy kostela.

Kromě zpěvačky si můžete v akusticky příznivém prostoru kostela poslechnout též zpívajícího faráře P. Piotra Marka (tenor), Tomáše Poláka (trubka) a Jitku Chaloupkovou (varhany). Koncert bude uveden vánočním vytrubováním v prostoru před kostelem.

Na programu jsou nejkrásnější písně různých českých autorů (P. Eben, J. S. Bach, G. F. Händel, W. A. Mozart, A. Dvořák, F. Schubert, K. B. Kopřiva, J.J. Ryba, J. Michalička) a pásmo českých a evropských koled.

Vytvořeno: 20. 12. 2014
Poslední aktualizace: 20. 12. 2014 23:05